O Nas Redakcja Bloga

blog z zakresu bezpieczeństwa informacji

Blog

Blog który właśnie Państwo odwiedzacie jest odpowiedzią na stale rosnącą potrzebę zdobywania wiedzy z zakresu bezpieczeństwa informacji obecnych jak i mamy nadzieją przyszłych klientów firmy PROXYMO Sp. z o.o.

Pytania, problemy i wiele skomplikowanych przypadków z jakimi na co dzień spotykają się specjaliści naszej firmy stają się podstawą do publikacji które postanowiliśmy zebrać w jednym, przyjaznym miejscu – naszym blogu.

Redakcja

Nasi trenerzy, audytorzy i niezależni specjaliści są do Państwa dyspozycji, zapraszamy do komentowania, zadawania pytań za pomocą formularza kontaktowego oraz zapoznania się z szeroką ofertą naszej Firmy.

Natłok informacji, niejednokrotnie sprzecznych jakie można znaleźć w sieci na temat ochrony danych osobowych sprawia, iż bardzo trudno o miejsce godne zaufania, które stanowi solidne wsparcie nie tylko w pracy Administratora Bezpieczeństwa Informacji ale rozwiewa wątpliwości mniej doświadczonych osób.

Dołożymy wszelkich starań, aby ten blog stał się solidnym, rzetelnym i godnym zaufania miejscem w którym znajdziecie Państwo aktualne informacji dot. ochrony danych osobowych.

Zapraszamy do stałej lektury, subskrypcji naszego newslettera oraz odwiedzenia naszej głównej strony firmowej.

Z poważaniem

Redakcja Bloga  – Proxymo Sp. z o.o.