Ochrona danych osobowych

O firmie PROXYMO Sp. z o.o.

Wizja

Konsekwentne budowanie pozycji i dobrego imienia firmy na rynku usług związanych z ochroną danych osobowych poprzez rzetelne działania na rzecz naszych obecnych i przyszłych klientów.

Misja

Misją naszej firmy jest aktywny udział w budowaniu odpowiedzialnego, opartego na wiedzy i przygotowanego do efektywnego działania społeczeństwa informacyjnego. Społeczeństwa w którym informacja jest towarem, podstawowym elementem procesów biznesowych chronionym na mocy obowiązującego prawa, ale również przez adekwatne i świadome działania podmiotów odpowiedzialnych za jej przetwarzanie.
Naszą misję realizujemy poprzez budowę profesjonalnego wizerunku, zwiększenie jakości, wydajności i bezpieczeństwa pracy naszych klientów poprzez dostarczanie kompleksowych rozwiązań szkoleniowych i doradczych.

„Miarą naszego sukcesu i największą wartością są nasi Klienci”

Cel

Celem naszej firmy jest kompleksowe, długofalowe wsparcie naszych klientów w procesie budowanie systemów bezpieczeństwa informacji w ich organizacjach. Wieloletnie doświadczenie projektowe pozwala nam prowadzić działania skoncentrowane na indywidualnych potrzebach klienta. Precyzyjnie zaprojektowany wachlarz usług ukierunkowany jest na zapewnienie organizacjom środowiska pracy zgodnego z przepisami prawa, bezpiecznego procesu przetwarzania danych oraz stałego podnoszenia kwalifikacji w zakresie ochrony danych osobowych.

Kim jesteśmy ?

W latach 2009-2016 działalność prowadzona była pod nazwą Proxymo Robert Zgarda. Od 1 marca 2016 r. działamy jako PROXYMO Sp. z o.o.
Oferujemy kompleksową obsługę firm i instytucji w oparciu o najwyższe standardy, aktualnie obowiązujące normy i przepisy prawa. Realizujemy projekty audytorsko - wdrożeniowe dla podmiotów prywatnych i publicznych oraz autorskie programy szkoleniowe w zakresie ochrony danych osobowych. Wyróżnia nas dbałość o szczegóły, indywidualne podejście do Klienta oraz doświadczony zespół Specjalistów, łączących wiedzę z zakresu ochrony danych osobowych, prawa oraz informatyki.
Współpraca z nami gwarantuje bezpieczeństwo, stabilność i ciągłość funkcjonowania systemu ochrony danych osobowych. Dotychczas mogły przekonać się o tym dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje administracji samorządowej, a wśród nich najbardziej rozpoznawalne: Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o., Teatr "Nowa Łaźnia", Luxottica Poland Sp. z o.o., ABRA S.A., Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.

Nasze atuty

  • Profesjonalny zespół ekspertów
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Indywidualne podejście
  • Pasja i zaangażowanie
  • Specjalistyczna wiedza